Kalendarz

September 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Cena za domek/doba – 690 zł plus media

Minimalny okres najmu / pobytu / to 3 doby

 

 

Zasady rezerwacji / Regulamin pobytu

 

Regulamin obowiązuje wszystkich Gości przebywających na terenie letniskowych Domków nad morzem Bursztynowe domy.

Rezerwacji dokonać można telefonicznie (730-818-468) lub elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wstępna rezerwacja obowiązuje 48 h.

Warunkiem gwarantowanej rezerwacji jest odnotowanie na koncie bankowym Domków nad morzem zadatku w wysokości co najmniej 30% pełnej kwoty zamówienia (lub przesłanie potwierdzenia przelewu bankowego) w terminie 2 dni od dnia dokonania rezerwacji wstępnej. Skrócenie pobytu nie gwarantuje zwrotu części zadatku.

Wpłat dokonać można na konto banku Milenium Bank Urszula Rychter

Numer rachunku bankowego: 72116022020000000222458047

Całkowitego rozliczenia można dokonać przelewem na podany numer bankowy lub gotówką w pierwszym dniu pobytu.

Zasady zwrotu zadatku w przypadku rezygnacji z pobytu w Domkach nad morzem  Bursztynowe domy:

  • do 3 tygodni przed rezerwowanym terminem - zwrot 50%
  • do 1 tygodnia przed rezerwowanym terminem, zadatku nie zwracamy

Doba hotelowa kończy się o godzinie 11:00, a zaczyna o godzinie 16:00

O zamiarach przedłużenia pobytu należy poinformować telefonicznie najpóźniej w dniu poprzedzającym wcześniej planowany wyjazd.

Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotów będących własnością gości (w tym: pieniądze, kosztowności, sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty stanowiące wartość naukową lub artystyczną).

Mając na uwadze bezpieczeństwo przeciwpożarowe i komfort mieszkańców, w pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe (nie dotyczy ładowarek do telefonów oraz laptopów).

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia powstałe z jego winy. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia jakichkolwiek elementów będących częścią wyposażenia należy powiadomić o tym właściciela oraz uiścić opłatę stanowiącą wartość zaginionej lub uszkodzonej rzeczy. W  pierwszym dniu przyjazdu od gości pobierana jest kaucja zwrotna(w dniu wyjazdu) w wysokości  600 zł bez względu na liczbę dni spędzonych w domkach bursztynowe domy.

Dbając o komfort wypoczynku naszych gości prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 6:00.

Ośrodek nie jest przygotowany na przyjmowanie zwierząt.

Regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zadatku.

W razie ewentualnych sporów dotyczących wykonania umowy, w pierwszej kolejności strony zobowiązują się do polubownego rozwiązania konfliktu.